Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Spodní díl rolet Den a noc pro vrtání na okno

Chcete mít své rolety FOA vyladěné do posledního detailu? Máme pro Vás novinku! Nově si totiž můžete doobjednat spodní díl k upevnění silonu při montáži vrtáním na okno, a to ve 3 nových variantách.

Jelikož se neustále snažíme přinášet svým zákazníkům novinky, které by funkčnost a design rolet FOA posouvaly dopředu, i tentokrát jsme si pro Vás jednu připravili. Nově totiž můžete v naší nabídce náhradních dílů spatřit spodní díl, který slouží k upevnění silonu na dolní straně rámu, ve 3 nových odstínech. A to konkrétně v bílém, hnědém a průhledném

clanek_001

Co jsou to rolety Den a noc FOA?

Rolety FOA představují ideální variantu zastínění, která do interiéru propouští požadované množství denního světla, příjemně reguluje ostrý sluneční svit a zároveň se během chvilky dá zatemnit. Velice snadno se ovládá, je vyrobena z prvotřídních materiálů a díky skutečně pestré škále nabízených barev se skvěle hodí do každého prostoru. Jedná se zkrátka o minimalistický, elegantní, bezpečný, funkční a jednoduchý způsob regulace světla vhodný do každého interiéru, který je navíc k dostání za velmi příznivé ceny. 

Spodní díl k upevnění silonu při vrtání na okno 

Spodní díl pro dotažení silonu pro vrtání rolety FOA na okno se skládá ze tří částí (lomeného dílu, šroubku a krytky) a nyní je Vám k dispozici hned ve 3 barevných variantách. Pokud Vám tedy nevyhovuje kovová varianta, která je automaticky součástí objednávky, je tato novinka určena právě pro Vás. 

3 nové odstíny spodního dílu pro vrtání na okno

Jaké 3 novinky jsme si pro Vás připravili?

 

 

 

 

clanek_002

 

 

 

 

clanek_003

 

 

 

 

clanek_004Původní kovová varianta je dodávána k objednávce zdarma. Jakékoliv další barevné varianty je možné si doobjednat za pouhých 25 Kč.

Podle čeho vybírat barvu spodního dílu? 

Barvu háčku se vždy snažte sladit s barvou rámu Vašich oken. Jen tak můžete snadno docílit přirozeného a minimalistického vzhledu rolet. 

A jaký háček pro upevnění silonu bude tím pravým právě pro Vaše okna?

clanek_005

Kontaktujte nás

A pokud byste si náhodou během výběru či následné montáže spodního dílu nevěděli s čímkoliv rady, ozvěte se nám na číslo +420 555 222 462 a náš odborně proškolený personál s Vámi vše vyřeší. Jsme tu pro Vás k dispozici každý všední den od 8 do 16 hodin

Případně nám také pomocí e-mailu info@foa.cz můžete zaslat fotografie či videa s Vaším problémem či nejasností a v následném telefonátu s našimi odborníky můžete na tento e-mail odkázat. Velmi tak zjednodušíte práci našich operátorů, kteří budou moci lépe vyhodnotit situaci a poradit Vám. 

Ke kontaktu s námi můžete rovněž využít i náš kontaktní formulář nebo s námi můžete zůstat ve spojení na Facebooku, Instagramu či YouTube.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení