Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Rolety

715 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Rolety jsou jeden z nejoblíbenějších stínících prvků. Používaly se už ve starém Egyptě i Římě. Dnes už to ale dávno není jen obyčejný pruh látky, který se dá vytáhnout a zase spustit. Stínicí technika se také vyvíjí a tak známe rolety římské, plisé, čili skládané, ale stále i ty obyčejné látkové rolety, případně jejich variantu - termo rolety, schopné podstatně ovlivnit teplotu v místnosti.

V naší nabídce najdete i nejmladší přírůstek do rodiny rolet - rolety den a noc. Jde o revoluční myšlenku, spojit výhody rolet a horizontálních žaluzií. Máte-li střešní okna, najdete u nás i rolety, které jsou určeny přímo pro ně.

Rolety od FOA – velký výběr, skvělý výkon

V oboru stínicí techniky je na výběr opravdu velké množství řešení – venkovní či vnitřní žaluzie orientované buď jako vertikální či horizontální, závěsy se záclonami, paravany, markýzy nebo rolety. A to jsou jen hlavní skupiny stínění. Přidejte si k tomu výběr materiálu jako kov, dřevo, textil či plast, nepřeberné množství barev a dekorů, způsoby ovládání od manuálního přes elektrické až po dálkové ovládání přes chytrý mobil a jsou tu doslova tisíce variant.

Ve FOA jsme se rozhodli jít cestou specializace. Hlavní část naší nabídky tedy tvoří různé typy rolet, doplněné o vertikální textilní žaluzie a sítě proti hmyzu.

Konkrétně tedy:

  • Rolety Den a noc, které získávají stále větší oblibu. Není divu, když nabízejí uživatelům tak vysoký komfort za nízkou cenu. Díky jejich unikátním vlastnostem získáváte vlastně rolety a žaluzie v jednom.
  • Římské rolety, které jsou silným hráčem na poli designu a estetiky. Elegantní způsob skládání látky přitahuje zaslouženou pozornost.
  • Látkové rolety mají asi nejsilnější vazbu na historické kořeny rolet z megasídlišť minulé doby. Prodělaly ale výrazný facelift. Jsou už opravdu krásné a mnohem snáze se ovládají.
  • Rolety na střešní okna lze také použít. Ale je nutné je k tomu mít přizpůsobené, aby dobře fungovaly i na nakloněné rovině střešních oken.
  • Rolety plisé jsou opět hodně dekorativní a každý interiér příjemně dokreslí. Tyto „harmonikové“ rolety lze stahovat shora i zespoda.
  • Rolety Plisé na střešní okna mají zachován stejný princip čili skládají se jako harmonika, jen mohou stínit střešní okna.
  • Termo rolety vynikají nejen v boji s nadměrným světlem, ale také i teplem. V létě nepustí nadbytečné teplo do místnosti, v zimě zabrání úniku tepla oknem ven.
  • Vertikální žaluzie známe především z kanceláří a jiných nebytových prostor. Moderní interiér ale může obsahovat velké zasklené plochy, takže stále častěji jsou vidět i v běžných domácnostech.
  • Sítě proti hmyzu jsou vynikajícím doplňkem každého typu stínění. Otravný hmyz by měl zůstat za okny Vašeho bytu.

Seznamte se s celou naší nabídkou v klidu z domova a rozhodněte se pro to nejlepší řešení právě pro Vás.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte nám a vše společně zvládneme po telefonu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení