Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Sítě proti hmyzu Nasazené na rám okna

1 položek celkem

Sítě proti hmyzu jsou velmi praktický a účinný způsob, jak si hlavně v letním období zvýšit komfort bydlení. Zejména sítě, které jen nasadíte na okno, najdou uplatnění v každém bytě, domě či kanceláři. Nevyžadují žádnou montáž, takže rám okna nijak nepoškodíte. Síť jen zavěsíte pomocí háčků za rám okna a pak už si jen užíváte klidné léto bez obtížného hmyzu. 

Sítě proti hmyzu v okně ani nepostřehnete - jsou průhledné, takže nijak nebrání ve výhledu. A pokud byste potřebovali plný přístup z okna, stačí síť proti hmyzu jednoduše sundat z okenního rámu. Záležitost na 10 sekund.

Nasazovací sítě proti hmyzu

Důvodů, proč byste si měli pořídit nasazovací sítě proti hmyzu na svá okna, jistě najdete dost a dost. Čím blíže k přírodě, tím více druhů hmyzu a ve větším množství na Váš dům útočí. Ale nemůžeme jim to zazlívat – nedělají to s nějakým škodolibými úmysly.

Ale ani si to nemusíme nechat líbit. Nejjednodušší ochranou jsou nasazovací okenní sítě proti hmyzu. Účinně zabrání veškerému hmyzu, především mouchám, komárům, ovádům, vosám a dalšímu létajícímu hmyzu v tom, aby bez pozvání navštěvoval Váš byt.

Montáž sítě zvládnete sami

V případě nasazovacích sítí proti hmyzu vlastně ani o montáži mluvit nelze. Jde opravdu jen o dočasné nasazení. Síť je napnuta v rámu, který je po stranách opatřen otočnými háčky. Otevřete prostě obě okenní křídla, přiložte síť k pevnému okennímu rámu a zajistěte otočením háčku.

Šířka sítě odpovídá šířce té části okna, na které je klika. Jakmile jsou háčky zajištěny, přivřete druhou polovinu okna, a poté k jeho rámu připněte zbývající háčky. Jedno křídlo okna tak stále můžete otevírat dokořán a druhé slouží pro uchycení rámu sítě proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu chrání zdraví

Zajištění většího pohodlí je zřejmě tím prvním důvodem, proč o nasazovacích sítích uvažovat. Ovšem kdo je alergický například na včelí bodnutí, tomu může taková síť na okně i zachránit život.

A když už hovoříme o alergiích, tak k jaru a létu patří alergie na pyly různých rostlin. Síť proti hmyzu samozřejmě není prostředek na předcházení alergickým reakcím, ale přinejmenším část pylu a prachu určitě odfiltruje. Zlepšuje tak vzduch v místnosti a lépe se pak dýchá.

Pro pohodlnější práci se sítí proti hmyzu nabízíme komfortnější variantu – rolovací síť. Tu není zapotřebí sundávat ve chvíli, kdy potřebujeme okno úplně zprůchodnit. Rolovací síť prostě vytáhnete stejně jako normální roletu do horní kazety.

Měření oken pro nasazovací sítě

Jelikož každou jednotlivou síť vyrábíme na míru, musíte před objednáním vědět, jaké rozměry chcete. Nevyhnete se tedy měření oken, ale nenechte se tím vyděsit. Stačí se držet našeho návodu.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte nám a vše společně zvládneme po telefonu.