Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás přehled dopravců a plateb. Naše dodací lhůty jsou nejrychlejší v oboru a stále je pro Vás zrychlujeme. Vyberte si typ dopravy a platby, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.
Nabízíme tyto možnosti plateb:

Převodem předem

Po odeslání objednávky obdržíte variabilní symbol a číslo účtu, na který platbu provedete.

Zdarma

Na dobírku

Zboží uhradíte v hotovosti při jeho převzetí.

UPOZORNĚNÍ: Zboží v hodnotě nad 9 999 Kč nebo 385 eur není možné objednat na dobírku.

29 Kč

Online platba kartou

Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu GoPay.

Zdarma

GoPay peněženka

Online platba bankovním převodem má oproti běžnému platby běžným bankovním převodem řadu výhod. Zatímco platba bežným převodem trvá několik dní, online převod je mnohem rychlejší a do pár minut je tak Vaše objednávka zaplacená.

Zdarma

Twistopay

Twisto je online platební služba, se kterou můžete nakoupit zboží okamžitě a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokud máte založený Twisto účet, platit můžete dokonce až za 45 dní (vždy 15. dne následujícího měsíce).

Zdarma

Skip Pay

S platební metodou Skip Pay zaplatíte až 30 dní po doručení. To vše snadno, rychle a hlavně bezpečně. Za nákup uhrazený do 30 dní nedáte ani korunu navíc.

Zdarma

Doprava

Nechceme Vás omezovat. Proto si můžete sami vybrat ten typ dopravy, který Vám nejvíce vyhovuje.

S námi nemusíte mít z přepravy Vaší nové stínicí techniky strach. Dobře se o Váš balíček postaráme. I přes velké rozměry a jeho křehkost děláme maximum pro bezpečnou dopravu. Pečlivě ho zabalíme a předáme dopravcům, kteří nás dobře znají a vědí, jak se k našim produktům chovat.

Zásilku Vám doručíme do dní

Doprava v České republice

V rámci České republiky máte na výběr z mnoha způsobů přepravy Vašeho zboží. U FOA máte dopravu ZDARMA již od nákupu nad Pokud jste si vybrali Vertikální žaluzie nebo Sítě proti hmyzu máte dopravu ZDARMA od 2 800 Kč.

Česká pošta Balík do ruky

Balík Do ruky od České pošty si můžete nechat zaslat, kam jen budete chtít. O čase doručení budete předem informováni prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Vaši zásilku můžete sledovat na: www.postaonline.cz/trackandtrace

119 Kč

Česká pošta Balík na poštu

Balík na poštu je vhodný způsob dopravy, pokud potřebujete zásilku vyzvednout kdykoliv.

119 Kč

GLS

GLS nabízí spolehlivé přepravní služby po České i Slovenské republice. Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými dodacími lhůtami.

Vaši zásilku můžete sledovat na: www.gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

119 Kč

TopTrans

Přepravní společnost TOPTRANS doručuje velkoobjemové zboží obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Nejčastěji se jedná o MAXI kazety, Vertikální žaluzie a sítě proti hmyzu. Pro tento typ dopravy platí doprava zdarma již od 2 800 Kč. 

149 Kč

Doprava na Slovensko

Pro přepravu zboží na Slovensko využijte služeb GLS.

GLS

GLS nabízí spolehlivé přepravní služby po České i Slovenské republice. Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými dodacími lhůtami.

Vaši zásilku můžete sledovat na: www.gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

149 Kč