Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Rolet plisé

Plisé rolety mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit bez vrtání nebo s vrtáním. Zjistěte více o tom, jak namontovat Rolety Plisé

Zjistěte více

Podle typu zaměření lze Plisé montovat bez vrtání nebo s vrtáním. Ani jedna varianta není náročná, jelikož Vám rolety přijdou již složené. Potřebovat budete pouze pár minut času a náš manuál.
Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Zavěšení na okno bez vrtání Pro Plisé Economy

Jedná se o nejjednodušší způsob montáže. Na roletu připevněte háčky a zafixujte je na horní i spodní rám okna. Každým háčkem poté protáhněte jednu ze čtyř šňůrek. Ty pak napněte a zajistěte otočením kolečka na plastovém dílu. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

1
2
3
4
5
6

Zavěšení na okno bez vrtání Pro Plisé Premium

Rolety Plisé Premium je možné pouze zavěšovat na rám okna. Standardně k nim dodáváme plastové háčky, které zacvakněte na spodní a horní rám okna. Na tyto háčky nasaďte plastové díly se šňůrkami. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky. V nabídce máme i pevnější kovové háčky pro nasazení na rám okna, a to v barvě bílé či hnědé.

1
2
3
4

Vrtání do zasklívací lišty Pro Plisé Classic a Decor

Montáž s vrtáním do zasklívací lišty je pro rolety plisé Premium typická. Je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Vybrat si můžete ze 4 velikostí. Nejvhodnější bude díl, který bude ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit ještě plastový díl se šňůrkou. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky. Tento typ montáže není vhodný pro okna, která mají užší zasklívací lištu než 1,5 cm.

1
2
3
4

Vrtání na rám okna Pro Plisé Classic a Decor

Plisé rolety je možné vrtat také na rám okna. Látka je přetažena přes zasklívací lištu a nehrozí tak pronikání světla mezi roletou a okenním rámem. Plastové díly ve tvaru písmene L navrtejte na rám okna. Do nich nasaďte plastové díly se šňůrkou. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

1
2
3
4
5

Mohlo by Vás zajímat