Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Rolet plisé

Plisé rolety mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit bez vrtání nebo s vrtáním. Zjistěte více o tom, jak namontovat Rolety Plisé

Zjistěte více

Podle typu zaměření lze Plisé montovat bez vrtání nebo s vrtáním. Ani jedna varianta není náročná, jelikož Vám rolety přijdou již složené. Potřebovat budete pouze pár minut času a náš manuál.
Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Zavěšení na okno bez vrtání Pro Plisé Economy

Jedná se o nejjednodušší způsob montáže. Na roletu připevněte háčky a zafixujte je na horní i spodní rám okna. Každým háčkem poté protáhněte jednu ze čtyř šňůrek. Ty pak napněte a zajistěte otočením kolečka na plastovém dílu. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

1
2
3
4
5
6

Zavěšení na okno bez vrtání Pro Plisé Premium

Rolety Plisé Classic/Decor je možné i zavěšovat na rám okna. Standardně k nim dodáváme plastové háčky, které zacvakněte na spodní a horní rám okna. Na tyto háčky nasaďte plastové díly se šňůrkami. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky. V nabídce máme i pevnější kovové háčky pro nasazení na rám okna, a to v barvě bílé či hnědé.

1
2
3
4

Vrtání mezi zasklívací lišty Pro Plisé Classic a Decor

Montáž s vrtáním mezi zasklívací lišty je pro rolety plisé Classic/Decor typická. Je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Vybrat si můžete ze 4 velikostí. Nejvhodnější bude díl, který bude ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit ještě plastový díl se šňůrkou. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky. Tento typ montáže není vhodný pro okna, která mají užší zasklívací lištu než 1,5 cm. Pro rolety šiřší než 120cm, dostanete automaticky plastový díl pro navrtání na střed. Roleta se tak nebude prověšovat. 

1
2
3
4

Vrtání na rám okna Pro Plisé Classic a Decor

Plisé rolety je možné vrtat také na rám okna. Látka je přetažena přes zasklívací lištu a nehrozí tak pronikání světla mezi roletou a okenním rámem. Plastové díly ve tvaru písmene L navrtejte na rám okna. Do nich nasaďte plastové díly se šňůrkou. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

1
2
3
4
5

Mohlo by Vás zajímat