Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Rolet plisé na střešní okna

Rolety Plisé na střešní okna mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit bez vrtání, nebo s vrtáním. Zjistěte více o tom, jak namontovat Rolety Plisé na střešní okna

Zjistěte více

Podle typu zaměření lze Plisé montovat s vodícími lanky nebo vodícími lištami. Ani jedna varianta není náročná, jelikož Vám rolety přijdou již složené. Potřebovat budete pouze pár minut času a náš manuál.
Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Vrtání s vodicími lištami Pro Plisé Classic/Decor střešní

Náročnějším typem upevnění rolety je montáž s vodícími lištami. Zde je potřeba nejprve přivrtat lišty na rám okna. Poté už postupujte standardně, jako u vrtání do zasklívací lišty s ocelovým lankem. Je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Vybrat si můžete ze 4 velikostí. Nejvhodnější bude díl, který bude ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit plastový díl se šňůrkou a kovovým drátkem. Ten je nutné zajistit malým kovovým šroubkem. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky nůžkami. Na zkrácení drátku použijte kleště.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Vrtání s vodicími lanky Pro Plisé Classic/Decor střešní

Na střešní okno můžete roletu upevnit bez použití vodicích lišt. Postup je stejný, jako u vrtání do zasklívací lišty. Je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Vybrat si můžete ze 4 velikostí. Nejvhodnější bude díl, který bude ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl, je potřeba nasadit plastový díl se šňůrkou a kovovým drátkem. Ten je nutné zajistit malým kovovým šroubkem. Tento postup takto opakujte na celém okně čtyřikrát. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky nůžkami. Na zkrácení drátku použijte kleště.

1
2
3
4
5
6

Mohlo by Vás zajímat