Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Vertikálních žaluzií

Vertikální žaluzie mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit vrtáním do stropu místnosti, do stěny nebo do stropu výklenku. Zjistěte více o tom, jak namontovat Vertikánlí žaluzie

Zjistěte více

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše žaluzie jsou už složené, díky tomu je zvládnete nainstalovat během pár okamžiků. Žaluzie je možné montovat několika způsoby, a to s vrtáním do stropu místnosti, do zdi nebo do stropu výklenku. Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu montáže. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Vrtání do stropu místnosti Vertikální žaluzie 89 a Vertikální žaluzie 127

Vertikální žaluzie jsou navrtány ve stropu místnosti. Velká výhoda je, že si při montáži můžete zvolit, v jaké vzdálenosti od zdi je umístíte. Jedná se o nejčastější způsob montáže Vertikálních žaluzií.

1
2
3
4
5
6

Vrtání do zdi Vertikální žaluzie 89 a Vertikální žaluzie 127

Vertikální žaluzie je možné vrtat do zdi místnosti. v tomto případě volte přesah přes výklenek tak, aby došlo k dokonalému zatemnění. Přesah doporučujeme 10 cm na každou stranu. Tuto možnost doporučujeme, pokud máte vysoké stropy.

1
2
3
4
5
6
7

Vrtání do stropu výklenku Vertikální žaluzie 89 a Vertikální žaluzie 127

Vertikální žaluzie je možné vrtat do stropu výklenku. Pokud chcete ušetřit místo v místnosti, je možné žaluzie schovat do výklenku. Žaluzie při tomto způsobu montáže mohou narážet do kliky a mohou znesnadňovat otevírání oken.

1
2
3
4
5
6

Mohlo by Vás zajímat