Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Rolet na střešní okna

Rolety na střešní okna mají jednu variantu montáže. Roletu připevníte vrtáním do rámu okna, včetně vodicích lišt. Zjistěte více o tom, jak namontovat Rolety na střešní okna

Zjistěte více

Rolety do střešních oken mají jen jeden druh montáže, a to vrtání včetně vodicích lišt. Nejedná se o náročnou montáž, navíc Vám rolety přijdou již složené a vodicí lišty na míru. Potřebovat budete pouze pár minut času a náš manuál. Roletu Vám dodáme včetně vodicích lišt, šroubků a všech dílů potřebných k montáži. Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Montáž Rolety na střešní okno

Roletu montujte na zavřené okno. Před montáží odstraňte červené díly, kterou slouží pro fixaci rolety při přepravě. Začněte nasazením plastových koncovek na spodní stranu vodicí lišty. Ještě před navrtáním vodicí lišty do rámu okna vsuňte mezi lištu a rám plastový dílek. Ten slouží jako klínek, který Vám pomůže docílit úhlu 90° mezi sklem a rámem okna. Vodicí lišty poté přivrtejte na rám okna tak, že vykrojená část lišty směřuje nahoru. Boční vedení by mělo být připevněno třemi šrouby. Začněte spodním šroubem, jakmile ho připevníte, vsaďte roletu mezi lišty a upevněte na horní hraně rámu. Poté dotáhněte zbylé šrouby. Boční a horní lištu zajistěte plastovým dílkem.

1
2
3
4
5
6
7

Mohlo by Vás zajímat