Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Rolety a žaluzie FOA na míru interiéru Vašeho domova

Hledáte ideální zastínění do interiéru svého domova a váháte, jaké zvolit? Co dát přednost tomu, které si můžete vybrat přímo na míru Vašim potřebám a požadavkům? Právě takové zastínění Vám totiž nabízíme my ve FOA. 

Vybrat vhodnou variantu regulace světla do interiéru dokáže být celkem složité. Pokud máte ovšem možnost navolit si zastínění na míru přímo Vašemu domovu, bude to o poznání snazší. 

clanek_001

U nás ve FOA můžete vybírat mezi 8 typy rolet a žaluzií v nejrůznějších odstínech, rozměrech i způsobech upevnění. Ať už tedy pro svůj domov hledáte cokoliv, u nás to bezpochyby najdete.

Až 8 typů rolet a žaluzií 

Rolety Den a noc, římské rolety, látkové rolety či plisé rolety? Černé, hnědé, růžové či zelené? Široké, krátké či pro střešní okna? U nás najdete vše!

 

 

 

clanek_002

Rolety Den a noc FOA

První variantou regulace světla v interiéru, kterou Vám nabízíme, jsou rolety Den a noc od FOA. Rolety Den a noc FOA představují to nejlepší, co poskytuje spojení žaluzií a běžných látkových rolet. Jsou velmi oblíbeným a praktickým stíněním domácností i kanceláří. Jednoduchý princip střídání průhledných a neprůhledných pásů látky dovoluje plynule regulovat stínění přes den a zajištění soukromí v noci. 

Rolety Den a noc, stejně jako i další námi nabízené rolety a žaluzie, si u nás navíc můžete pořídit v nejrůznějším barevném provedení. To je také záruka, že si u nás ty pravé rolety či žaluzie pro svůj domov vybere skutečně každý.

Rolety Den a noc FOA si můžete zakoupit v otevřené, POLO i MAXI kazetě. V šířce 30 až 240 cm a délce 150, 220 a 240 cm ve více než 130 látkách.

Rolety dodáváme včetně mechanismu pro ovládání řetízku o délce 1 m nebo 1,5 m (v případě potřeby jiného rozměru nám navíc můžete napsat a my Vám rádi vyhovíme) a kompletní sady pro upevnění. Rolety jsou již složené a mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit zavěšením na okno (bez vrtání) nebo přivrtat do okenního rámu, do zdi, či do stropu.

clanek_003

Římské rolety FOA

Další variantou zastínění interiéru, která zároveň také příjemně zpestří celý interiér, jsou římské rolety FOA

Římské neboli řasící rolety jsou něco mezi závěsem a klasickou roletou. Mohou být prosté, ale i různě ozdobné a lze je zavázat nebo upevnit v jakékoliv výšce okna.

Zatímco klasické rolety jsou většinou zhotoveny z jednoduchého pruhu jednobarevné látky a zatahují se pomocí tenkého řetízku nebo šňůrky, římské rolety mají například všité různé ozdobné pásky či stuhy, pomocí kterých lze roletu nařasit a v požadované výšce připevnit. Římské rolety proto vypadají velmi ozdobně a jsou obzvlášť vhodné do interiérů, které potřebují oživit a zpestřit.

Římské rolety FOA Vám nabízíme v šířce 50 až 250 cm a délce rovněž 50 až 250 cm ve třech typech látky – průsvitná, neprůsvitná a stínicí.

Dále pak mají římské rolety několik variant provedení montáže. Upevnit je tedy můžete zavěšením na rám okna, přivrtáním na rám okna či přivrtáním do zdi nebo stropu

Výhodou Římských rolet je také montáž s vrtáním před žaluzie. Ty na okně zůstanou, ale díky římským roletám FOA můžete místnost krásně designově vyladit. 

clanek_004

Látkové rolety FOA

Opomenout nesmíme ani látkové rolety FOA, které se v poslední době vrací opět do módy. Jsou to totiž právě látkové rolety, které chrání domov před slunečním světlem, teplem a nežádoucími pohledy zvenčí. Díky velkému množství nabízených barevných variací tvoří látkové rolety zároveň také výrazný designový prvek Vašeho domova.

Látkové rolety jsou navíc tak oblíbené i proto, že kryjí skleněnou plochu okna ze 100 %. V porovnání se žaluziemi nebo roletami Den a noc je pomocí látkových rolet snazší docílit úplného zatemnění.

Látkové rolety Vám stejně jako rolety Den a noc nabízíme ve 3 variantách kazet  – otevřená, POLO a MAXI včetně mechanismu pro ovládání řetízku o délce 1 m nebo 1,5 m a kompletní sady pro upevnění. Zároveň i tyto rolety mají několik variant provedení montáže, kdy je můžete připevnit zavěšením na okno – bez vrtání nebo přivrtat do okenního rámu, do zdi, či do stropu. Co se týče dalších parametrů, tak si je můžete vybírat v délce 150 cm a 240 cm a v šířce 30 cm až 240 cm ve více než 180 nejrůznějších látkách.

clanek_005

Rolety plisé FOA

Plisé rolety představují dokonalý a estetický způsob zastínění a ochrany před slunečním zářením a pronikáním tepla z něj do interiéru. Díky své variabilitě jsou vhodné k zastínění všech typů oken a prosklených ploch, včetně šikmých střešních oken.

Rolety Vám nabízíme ve variantách kazet Plisé Economy, Plisé s profilem Classic a Plisé s profilem Decor ve více než 90 látkách, kdy jednotlivé typy kazet pak mají různé možnosti uchycení

clanek_006

Termo rolety FOA

Jak už napovídá název, Termo rolety pracují kromě světla hlavně s teplem. Připomínají běžné rolety do oken, ale jsou vybaveny termo látkou pro úplné zatemnění a ochranu před horkými letními dny. Velkou výhodou termo rolet tedy je, že v létě chrání interiér před přehřátím a v zimě zabraňují úniku tepla z místnosti.

Termo rolety patří mezi běžné látkové rolety. Rozdíl je zejména v použité látce, která svými vlastnostmi umožňuje blokování jak světla, tak hlavně tepla. Vždy si tedy můžete nastavit přesně tu teplotu, která Vám vyhovuje, nezávisle na počasí či roční době.

Nabízíme Vám je ve variantách kazet otevřená, POLO a MAXI a vyrábíme je v délce 150 cm, 220 cm a v šířce 30 cm až 210 cm. Rovněž je můžete připevnit zavěšením bez vrtání nebo přivrtat do okenního rámu, do zdi či do stropu.

clanek_007

Rolety na střešní okna FOA

Rolety pro střešní okna musí kromě své stínicí funkce splňovat ještě jeden náročný požadavek – neprověšovat se i při extrémních úhlu naklonění okna. Střešní rolety proto nemůžete jen tak nahradit žaluziemi nebo běžnými roletami. Právě proto Vám nabízíme i rolety speciálně navržené pro potřeby střešních oken

Rolety na střešní okna Vám nabízíme v délce 54 cm až 116 cm a v šířce 39 cm až 118 cm ve více než 250 barvách. Ovšem umíme vyrobit i jakýkoliv jiný rozměr, který zákazník potřebuje. Stačí se s námi spojit a vše domluvit. 

Rolety Plisé na střešní okna FOA

Kromě běžných rolet pro střešní okna najdete na našem webu také plisé rolety do střešních oken. Plisé rolety na střešní okna zajišťují regulaci příchozího a odchozího světla a tepla tak, aby bez ohledu na počasí za okny bylo uvnitř pokoje vždy tolik světla a tepla, kolik si právě přejete mít.

Rolety Plisé Vám nabízíme ve variantách kazet Plisé Economy, Plisé Classic/Decor a Plisé Classic/Decor na střešní okna ve více než 90 látkách a barevných kombinací, kdy jednotlivé typy kazet mají různé možnosti uchycení.

clanek_008

Vertikální žaluzie FOA

Zmínit samozřejmě musíme i vertikální žaluzie FOA, které jsou vhodné zejména k zastínění velkých prosklených ploch. Kromě běžných pokojů jsou tak vhodné například také do kanceláří. 

Konkrétně si pak můžete Vertikální žaluzie vybrat ve čtyřech základních typech ovládání ve více než 70 látkách.

8 vzorků zdarma až k Vám domů

A jestliže si náhodou nebudete během výběru nových rolet či žaluzií FOA s čímkoliv jisti, nechte si zaslat až 8 vzorků zcela zdarma, a vyberte si tak ten pravý odstín přímo z pohodlí svého domova. 

Správně odhadnout, jak budou rolety a žaluzie po instalaci v daném pokoji působit, nemusí být totiž vůbec snadné. I když na našem e-shopu uvádíme obrázky, které nejsou jen ilustrativní, ale maximálně ukazují, jak rolety skutečně vypadají, každý monitor může být nastaven jinak, proto může docházet k rozdílům v jednotlivých odstínech. Právě proto Vám nabízíme vzorky látek, se kterými si představu uděláte daleko lépe, a vyberete tak ty pravé rolety skutečně na míru interiéru svého domova

A pokud byste náhodou potřebovali s něčím ohledně rolet a žaluzií FOA poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Náš profesionálně vyškolený personál Vám se vším ochotně poradí tak, abyste s našimi roletami byli maximálně spokojeni. Jsme tu pro Vás každý všední den od 8 do 16 hodin. Ke spojení s námi můžete využít naši infolinku na čísle +420 555 222 462 nebo e-mail info@foa.cz.