Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak fungují Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi praktickým doplňkem do každé místnosti. Plní především praktickou funkci při zatemnění větších prostor. Můžete díky nim regulovat světlo podle Vašich potřeb. Zjistěte vše o tom, jak fungují Vertikální žaluzie

Zjistěte více

Vertikální žaluzie už dávno nejsou jen doménou kancelářských prostor. Pro svou jednoduchost a praktičnost se hodí do všech možných typů interiéru. Jsou nadčasovým a žádaným stínícím prvkem. Nejčastěji se používají k zastínění většího výklenku nebo balkonových prostor. Nezřídka se také používají pro oddělení prostoru v domácnostech, například v místech, kde není možné umístit klasické dveře. Dále můžete Vertikální žaluzie použít do šikmých výklenků a půdních prostor.

Vertikální žaluzie pro Vás vyrobíme až do výšky 300 cm a šířky také 300 cm.

Profil pro Vertikální žaluzie je vyroben z hliníku, je tedy pevný a lehký. Nabízíme ho v bílé barvě a je kompletně připravený pro montáž.

Představení Vertikálních žaluzíí

Říká se, že video vydá za tisíce slov a obrázků, a proto jsme pro Vás připravili video, ve kterém Vám naše látkové Vertikální žaluzie kompletně představíme tak, že z Vás budou skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zajímat