Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak fungují Termo rolety

Termo rolety jsou především funkčním doplňkem do každého okna. Plní funkci stínicí i designovou. Můžete díky nim regulovat světlo podle Vašich potřeb. Zjistěte vše o tom, jak fungují Termo rolety

Zjistěte více

Termo rolety jsou jednoduchým, avšak velmi elegantním a funkčním doplňkem každého interiéru. Na zadní straně mají energeticky efektivní stříbrnou pogumovanou vrstvu, která tlumí pronikání slunečního světla do místnosti na minimum. Díky této vrstvě jsou rolety zcela zatemňující a do jisté míry chrání místnost před přehřátím slunečními paprsky. Do bytu neproniknou ani zvědavé pohledy zvenčí a rolety Vám tak poskytnou pocit soukromí.

Rolety u nás najdete v mnoha odstínech, které zapadnou prakticky do každého interiéru. Termo rolety vyrábíme ve třech různých kazetách, a to otevřená, POLO a MAXI. Rolety mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit bez vrtání, nebo-li zavěsit, nebo přivrtat do okenního rámu, do zdi či do stropu. Termo rolety vyrábíme podle Vašich individuálních požadavků na výšku, šířku a typ zavěšení. Barva profilu je bílá, hnědá nebo stříbrná.

Představení Termo rolet

Říká se, že video vydá za tisíce slov a obrázků, a proto jsme pro Vás připravili video, ve kterém Vám naše Termo rolety kompletně představíme tak, že z Vás budou skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zajímat