Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Sítí proti hmyzu

Sítě proti hmyzu mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit bez vrtání, vrtat do rámu okna, zdi nebo výklenku. Zjistěte více o tom, jak namontovat Sítě proti hmyzu

Zjistěte více

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše sítě jsou už složené. Sítě proti hmyzu, které pouze nasadíte za rám okna, zvládne nainstalovat opravdu každý. Pro montáž Rolovacích sítí proti hmyzu je zapotřebí vrtačka, proto bude montáž trvat o pár minut déle. Sítě je možné montovat několika způsoby, a to s vrtáním do okenního rámu či do zdi nebo bez vrtání nasazením za rám okna.

Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Sítě proti hmyzu můžete na okna montovat několika způsoby. i když to z počátku může vypadat složitě, nemusíte se bát. Zaměření i finální montáž je hračka, s námi ji určitě zvládnete.

Podívejte se na připravená videa a ilustrovaný návod.

Nasazení za rám okna Pro Sítě proti hmyzu Classic a Sítě proti hmyzu Exclusive

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak můžete připevnit Sítě proti hmyzu na okno. Kovové háčky stačí pouze zaháknout za venkovní rám okna. Háčky jsou však vyrobeny z úzkého kovu. Při montáži doporučujeme použít rukavice, aby nedošlo k Vašemu pořezání. Tento typ sítí doporučujeme přes zimu z oken sundávat. Prodloužíte tak jejich životnost.

1

Vrtání do venkovního rámu okna Síť proti hmyzu Rolovací

Sítě proti hmyzu budou mít již předvrtané díry. Celý rám Sítě proti hmyzu přivrtáte na venkovní rám okna nebo dveří. Rolety pak můžete vytahovat nebo stahovat dle potřeby. Okna se však musí otevírat dovnitř do místnosti. Jinak by nebylo možné okna otevřít.

1
2
3

Vrtání do stěny výklenku Síť proti hmyzu Rolovací

Pokud nechcete vrtat Rolovací sítě do okna, je možné je vrtat do stěny výklenku. Pomocí šroubků je potřeba navrtat celý rám do výklenku. Dejte si pozor, aby síť po zatažení nenarazila do kliky. Okna se v tomto případě musí vždy otevírat směrem ven.

1
2
3
4

Vrtání na zeď Platí pro Rolovací sítě s Vrtáním na zeď a pro Rolovací sítě do střešních oken.

Sítě proti hmyzu s vrtáním na zeď se používají nejčastěji pro střešní okna. Je potřeba navrtat celý rám na zeď před výklenek. Síť proti hmyzu přijde již složená, takže ji stačí jen přivrtat. Rolovací síť ovládáte šňůrkou nebo tažením za spodní rám.

1
2
3
4

Vrtání na dveře Platí pro Síť proti hmyzu na dveře - Magnetická a Síť proti hmyzu na dveře - s magnetickou páskou.

Sítě proti hmyzu na dveře pro Vás vyrobíme přímo na míru. Je zapotřebí přivrtat panty k rámu dveří. Vždy je připevňujete na opačnou stranu, než je směr otevírání dveří. Po přivrtání pantů je potřeba připevnit magnet. u Magnetické Sítě proti hmyzu na dveře vrtáte magnet, pomocí kterého drží rám sítě pevně u dveří. Jedná se o pevnější způsob montáže. Pokud zvolíte montáž s magnetickou páskou, stačí nalepit magnetickou pásku na rám dveří. Jedná se o rychlejší způsob montáže.

1
2
3
4
5
6
7

Mohlo by Vás zajímat