Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak fungují Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou funkčním prvkem, který zabraňuje proniknutí dotěrného hmyzu do místnosti. Sítě proti hmyzu nabízíme v různých provedeních s různým typem montáže. Zjistěte vše o tom, jak fungují Sítě proti hmyzu

Zjistěte více

Sítě proti hmyzu jsou především praktických doplňkem Vašich oken. Hodí se jak pro domácnosti, tak pro firmy nebo výrobní provozy. Vyřešte problémy s otravným hmyzem jednou pro vždy, stačí si jen vybrat, který typ sítě Vám bude nejvíce vyhovovat. Předností klasických nasazovacích sítí je jejich velmi jednoduchá montáž a demontáž.

Nasazovací Sítě proti hmyzu nabízíme ve dvou variantách: Classic a Exclusive. Varianta Classic nabízí klasické provedení sítě v jednoduchém rámu. Varianta Exclusive je pevnější a navíc Vám z pohledové strany překryje těsnění oken. Používá se u oken, která jsou zaoblená. Nasazovací sítě se na zimu schovávají, tím prodloužíte jejich životnost.

Rolovací sítě proti hmyzu je možné vrtat do rámu okna, vrtat do stěny špalety nebo na zeď před špaletu. Záleží, která z variant je pro Vás ta pravá. Doporučujeme zvážit, jak budete okna otevírat, aby síť nebránila samotnému otevření okna.

Sítě nabízíme v černé a šedé barvě. Profil si můžete vybrat v barvách: Bílá, Hnědá RAL 8022, Čokoládová RAL 8017, Antracit, Zlatý dub, Ořech, Mahagon nebo Winchester..

Velmi oblíbené jsou také Sítě proti hmyzu do dveří. u dveřního systému nabízíme celkem 5 barev profilů, a to: bílá, hnědá, antracit, zlatý dub a ořech.

Profily jsou vyrobeny z hliníku, protože je velice pevný a lehký. Síť je vyrobena ze sklolaminátu a je potažena ochrannou vrstvou z PVC.

Představení Sítí proti hmyzu

Říká se, že video vydá za tisíce slov a obrázků, a proto jsme pro Vás připravili video, ve kterém Vám naše Sítě proti hmyzu kompletně představíme tak, že z Vás budou skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zajímat