Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak fungují Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou stále žádanějším stínicím prvkem. Můžete díky nim velmi efektivně regulovat světlo podle Vašich potřeb, zároveň navozují pocit tepla a dokáží příjemně zútulnit místnost. Zjistěte vše o tom, jak fungují Dřevěné žaluzie.

Zjistěte více

Dřevěné žaluzie od FOA fungují na klasickém principu vytahování a stahování lamel a jejich otáčení pomocí dřevěné ovládací tyče. U Dřevěných žaluzií si můžete vybrat ze dvou variant lamel. První jsou dřevěné a druhé jsou bambusové. Oba dva typy velmi efektivně regulují průchod slunečních paprsků. Žaluzie můžete také vytáhnout až nahoru a pustit do místnosti 100 % světla. Na rozdíl od Hliníkových žaluzií tvoří ty Dřevěné větší nábal. Počítejte na každých 10 cm výšky 1,3 cm nábalu.

Pro výrobu lamel se používá sibiřská lípa, americká lípa, abachi a bambus. Dřevo má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. V zimě drží teplo a v létě chrání před přehřátím.

Žaluzie od FOA jsou na míru. Pokud Vám nesedí námi uvedené rozměry, vyberte v objednávce nejbližší vyšší rozměr. Ve třetím kroku napište do poznámky pro prodejce, jaký potřebujete skutečný rozměr.

Mohlo by Vás zajímat