Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak fungují Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou stále žádanějším stínicím prvkem. Můžete díky nim velmi efektivně regulovat světlo podle Vašich potřeb, zároveň navozují pocit tepla a dokáží příjemně zútulnit místnost. Zjistěte vše o tom, jak fungují Bambusové žaluzie.

Zjistěte více

Bambusové žaluzie od FOA fungují na klasickém principu vytahování a stahování lamel a jejich otáčení pomocí bambusové ovládací tyče. U žaluzií si můžete vybrat ze dvou variant lamel. První jsou dřevěné a druhé jsou bambusové. Oba dva typy velmi efektivně regulují průchod slunečních paprsků. Žaluzie můžete také vytáhnout až nahoru a pustit do místnosti 100 % světla. Na rozdíl od Hliníkových žaluzií tvoří ty bambusové větší nábal. Počítejte na každých 10 cm výšky 1,5 cm nábalu.

Pro výrobu lamel se používá sibiřská lípa, abachi a bambus. Bambus má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. V zimě drží teplo a v létě chrání před přehřátím.

Žaluzie od FOA jsou na míru. Pokud Vám nesedí námi uvedené rozměry, vyberte v objednávce nejbližší vyšší rozměr. Ve třetím kroku napište do poznámky pro prodejce, jaký potřebujete skutečný rozměr.

Představení Bambusových žaluzíí

Říká se, že video vydá za tisíce slov a obrázků, a proto jsme pro Vás připravili video, ve kterém Vám naše horizontální žaluzie kompletně představíme tak, že z Vás budou skoro experti. :-)

Mohlo by Vás zajímat