Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Jak změřit Sítě proti hmyzu

Před nákupem sítí je potřeba změřit, jakou velikost budete potřebovat. Nebojte, není to žádná věda. s námi to zvládnete raz dva. Vyberte typ uchycení a vše zvládnete. Zjistěte více o tom, jak změřit Sítě proti hmyzu

Zjistěte více

Před nákupem Sítí proti hmyzu je potřeba změřit, jakou velikost budete potřebovat. Nebojte, není to žádná věda. Pokud máte jiný rozměr nebo potřebujete poradit, nabízíme individuální řešení, klidně nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

„Při každé objednávce volají naši specialisté a ještě jednou s Vámi kontrolují rozměry, barvu a stranu mechanismu a jeho upevnění. Dokážou s Vámi vše vyladit do 100 % stavu, záleží nám na Vaší spokojenosti.“

Nasazení za rám okna Platí pro Sítě proti hmyzu Classic a Exclusive

Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu okna po otevření

Zadejte nám výšku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Výšku můžete zadávat až do 200 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1 cm pro profil standard a 1,6 cm pro profil exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu. Pokud máte okenní odkapávátko na pevné části rámu okna, tak měřte na výšku od odkapávátka po horní rám okna. 

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu okna po otevření

Zadejte nám šířku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Šířku můžete zadávat až do 180 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1 cm pro profil standard a 1,6 cm pro profil exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu.

Tloušťka rámu = tloušťka rámu včetně těsnění

Šířku háčku Vám vyrobíme na míru, proto potřebujeme znát Vaši tloušťku rámu. Je to důležité proto, aby síť dobře držela na okně. Rozměr zadáváte od 0,8mm do 30mm a měříte tloušťku rámu včetně těsnění. Háček je pak vždy menší, aby se síť dobře přitáhla.

Nasazovací sítě proti hmyzu doporučujeme na zimu sundávat z oken.

Před samotným měřením se dobře podívejte na typ oken. To je pak důležité zadat v detailu objednávky správně.

Nasazení na rám okna s odkapávátkem na křídle okna Pouze pokud odkapávátko nepřesahuje přes fixní rám okna

Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu okna po otevření

Zadejte nám výšku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Výšku můžete zadávat až do 200 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1,0 cm pro Standard a 1,6 pro Exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu okna po otevření

Zadejte nám šířku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Šířku můžete zadávat až do 180 cm. ro montáž je potřeba mít prostor 1,0 cm pro Standard a 1,6 pro Exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu.

Tloušťka rámu = tloušťka rámu včetně těsnění

Šířku háčku Vám vyrobíme na míru, proto potřebujeme znát Vaši tloušťku rámu. Je to důležité proto, aby síť dobře držela na okně. Rozměr zadáváte od 0,8mm do 30mm a měříte tloušťku rámu včetně těsnění. Háček je pak vždy menší, aby se síť dobře přitáhla.

Nasazení za rám okna s odkapávátkem na rámu okna V tomto případě nebude nikdy síť 100% sedět

Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu okna po otevření

Pokud máte okenní odkapávátko na pevné části rámu okna, tak měřte na výšku od horního rámu okna až po odkapávátko. Pro montáž je potřeba mít prostor 1,0 cm pro Standard a 1,6 pro Exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu. Pokud máte v rámu okna malé odkapávátka, které nevyčnívají přes rám okna, tak tuto situaci nemusíte řešit.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu okna po otevření

Zadejte nám šířku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Šířku můžete zadávat až do 180 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 1,0 cm pro Standard a 1,6 pro Exclusive od venkovního rámu okna a to na každou stranu.

Tloušťka rámu = tloušťka rámu včetně těsnění

Šířku háčku Vám vyrobíme na míru, proto potřebujeme znát Vaši tloušťku rámu. Je to důležité proto, aby síť dobře držela na okně. Rozměr zadáváte od 0,8mm do 30mm a měříte tloušťku rámu včetně těsnění. Háček je pak vždy menší, aby se síť dobře přitáhla. V tomto případě nebudou na spodním rámu sítě umístěny háčky.

Vrtání do venkovního rámu okna Síť proti hmyzu Rolovací

Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu okna po otevření + 7,9 cm

Změřte výšku rámu okna po otevření a připočítejte 7,9 cm. Pro montáž je potřeba mít prostor 3,2 cm od rámu okna k parapetu a 4,7 cm od horního rámu okna k omítce. Síť pro Vás vyrobíme na míru. Okna se musí vždy otevírat směrem dovnitř.

Maximální výška Sítě proti hmyzu Rolovací je 250 cm.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu okna po otevření + 6,4 cm

Změřte šířku rámu okna po otevření a připočtěte 6,4 cm. Na každou stranu musí být prostor pro montáž od hrany rámu k omítce minimálně 3,2 cm. Měřte až od rovné hrany oken. Okna se musí vždy otevírat směrem dovnitř.

Maximální šířka u Sítě proti hmyzu Rolovací je 200 cm. Počítejte s tím, že minimální plocha pro instalaci je 3,2 cm na každou stranu.

Pokud chcete síť vrtat přímo do fasády, napište nám to, i to je možné.

Výrobní tolerance jsou 2 mm.

Vrtání do stěny výklenku Síť proti hmyzu Rolovací

Výška Sítě proti hmyzu = výška výklenku

Výklenek změřte na výšku ve třech místech a zadejte nám nejmenší rozměr. Maximální výška Sítě proti hmyzu Rolovací je 250 cm.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka výklenku

Šířku výklenku změřte ve třech místech a zadejte nám nejmenší rozměr. Maximální šířka pro Sítě proti hmyzu Rolovací je 200 cm.

Do poznámky k objednávce nám napište, v jaké výšce si přejete vyvrtat otvory pro vrtání šroubů.

Tuto montáž nedoporučujeme, pokud je výklenek viditelně křivý. Přípustná výrobní tolerance je 2mm.

Vrtání na zeď v místnosti pro střešní okna Síť proti hmyzu Rolovací

Výška Sítě proti hmyzu = výška výklenku + 7,9 cm

Změřte výšku celého výklenku. K zaměřenému rozměru připočtěte 7,9 cm. Tuto hodnotu nám zadejte do detailu produktu při objednávce.

Maximální rozměr u Sítě proti hmyzu Rolovací je 250 cm.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka výklenku + 6,4 cm

Změřte šířku celého výklenku a připočítejte 6,4 cm. Tuto hodnotu nám zadejte do detailu produktu při objednávce.

Maximální šířka u Sítě proti hmyzu Rolovací je 200 cm.

Rolovací sítě přivrtané do zdi v místnosti používejte pouze pro střešní okna.

Rolovací síť můžete vrtat i z venku a to přímo do fasády. V tomto případě přidáváte na výšku pouze 4,7 cm.

Vrtání na dveře Síť proti hmyzu na dveře - Magnetická a Síť proti hmyzu na dveře - s magnetickou páskou

Výška Sítě proti hmyzu = výška rámu dveří + 4 cm

Zadejte nám výšku celého rámu dveří, ke které připočtěte 4 cm.

Maximální výška Sítě proti hmyzu do dveří je 240 cm.

Šířka Sítě proti hmyzu = šířka rámu dveří + 4 cm

Zadejte nám šířku celého rámu dveří, ke kterému doporučujeme připočítat 4 cm. Pokud se Vám na rám dveří nevlezou panty, musíte přidat méně než 4 cm.

Maximální šířka Sítě proti hmyzu do dveří je 110 cm.

Prostor kolem tohoto zaměření musí být nejméně 2,5 cm pro stranu, na které budou připevněny panty a 1,5 cm na druhou stranu.

Umístění pantů určujete při pohledu na dveře zvenku.

Zadejte nám i výšku střední vodorovné příčky, která bude u dveřního systému nainstalována. Její výška se měří od okraje spodního rámu Sítě proti hmyzu ke střední části příčky. Příčka je 3 cm široká a standardně je dodávána v ⅓ dveří.

Při objednávce uvádíte celkovou výšku a šířku rámu bez pantů.

Pokud přidáte na šířku méně než 4 cm, stále budou fungovat, musí ale dojít k přesahu přes rám minimálně 1 cm na každou stranu.

Pokud zvolíte menší pant, stačí Vám prostor 1,5 cm.

Mohlo by Vás zajímat