Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Montáž Látkových rolet

Látkové rolety mají několik variant provedení montáže. Můžete je připevnit zavěšením - bez vrtání nebo s vrtáním do okna, do zdi či do stropu. Zjistěte více o tom, jak namontovat Látkové rolety

Zjistěte více

Snadnější už to být opravdu nemůže. Naše rolety jsou už složené, díky tomu zvládnou roletu ti zkušenější nainstalovat na okno za méně než minutu, někomu to může trvat o pár minut déle. Rolety je možné montovat několika způsoby, a to s vrtáním do okenního rámu či do zdi nebo bez vrtání zavěšením.
Pro snadnou a rychlou montáž jsme pro Vás připravili ilustrované i video návody rozdělené podle typu zavěšení. Uvidíte, že budete hotovi během pár chvil.

Zavěšení na okno bez vrtání Pro otevřené kazety

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak připevnit rolety na okno. Není potřeba nic vrtat. Roletu stačí pouze zavěsit případně přilepit. Tento způsob se hodí do naprosté většiny eurooken. Okno je nutné otevřít dokořán, roletu pak zavěsíte za vrchní rám okna a na spodní rám ji upevníte pomocí silonu. Podívejte se na jednoduchý video návod nebo ilustrovaný manuál.

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Vrtání na okno Pro otevřené, POLO i MAXI kazety

Pro fixní okna doporučujeme montáž pomocí vrtání do rámu. Jedná se o podobnou montáž jako u standardních žaluzií. Rolety se navrtají ve dvou místech na horní rám okna a celá roleta se do navrtaných dílů nacvakne. Díl pro zajištění silonu se vrtá obdobně do spodního rámu okna. Podívejte se na jednoduchý video návod nebo ilustrovaný manuál.

1
2
3
4
5
6

Vrtání do zdi Pro otevřené, POLO i MAXI kazety

Rolety je možné vrtat také do zdi. Tento způsob je podobný jako montáž garnýže pro záclony a závěsy. Je důležité, aby měla roleta přesah přes celý výklenek a světlo tak neprosvítalo po krajích. u tohoto způsobu montáže se nepoužívají vodicí silony. Stačí pouze navrtat kovové plíšky do zdi a roletu do nich nacvaknout. Podívejte se na jednoduchý video návod nebo ilustrovaný manuál.

1
2
3
4
5
6

Ideální výšku pro navrtání rolety nejlépe zjistíte tak, že rozvinete roletu do požadované výšky ještě před navrtáním. Jakmile Vám zatažená roleta končí v místě, ve kterém potřebujete, stačí jen udělat rysku a roletu navrtat. K měření si přizvěte pomocníka.

Vrtání do stropu Pro otevřené kazety, POLO i MAXI kazety

Látkové rolety je také možné vrtat do stropu. Montáž je téměř stejná jako u vrtání do zdi, roleta je však připevněna ve stropě. Do stropu stačí navrtat kovové plíšky, do kterých se roleta nacvakne. Pro tento typ montáže je vhodné použít POLO kazetu. Doporučujeme objednat také těžítko na ovládací řetízek.

1
2
3
4
5
6

Mohlo by Vás zajímat