Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Termo rolety

15 položek celkem
MAL19 detail
SLEVY AŽ 45 %
od 349 Kč

Látka: T 019

10029/30/150
MAL01 detail
SLEVY AŽ 45 %
od 349 Kč

Látka: T 001

9969/30/150
MAL20 detail
SLEVY AŽ 45 %
10023/30/150
Roleta Termo, STANDARD, Juta, T 008 detail
SLEVY AŽ 45 %
od 349 Kč

Látka: T 008

10035/30/150
Nahoru
Další produkty

Jak už napovídá název, Termo rolety pracují kromě světla hlavně s teplem. Připomínají běžné rolety do oken, ale jsou vybaveny TERMO látkou pro úplné zatemnění a ochranu před horkými letními dny. Velkou výhodou termo rolet je, že v létě chrání místnost před přehřátím a v zimě zabraňuje úniku tepla z místnosti.

Termo rolety patří mezi běžné látkové rolety. Rozdíl je zejména v použité látce, která svými vlastnostmi umožňuje blokování jak světla, tak hlavně tepla. Vždy si tedy můžete nastavit přesně tu teplotu, která Vám vyhovuje, nezávisle na počasí či roční době.

Termo rolety – ochrana před nadměrným teplem

Rolety, žaluzie a vlastně všechna stínicí technika má jeden hlavní a základní účel – zabránit slunečním paprskům v průniku do místnosti. Dalším efektem zastínění je pak i snížení teploty uvnitř bytu. Nároky současného bydlení navíc kladou požadavky na estetický dojem a design.

Termo rolety splňují všechna kritéria na současnou stínicí techniku. Jak už ale jejich název napovídá, jsou výjimečně výkonné v boji s nadměrným teplem. Nejde ale jen o to, aby se v létě místnost chráněná termo roletou příliš nezahřívala. Naše rolety dokážou také udržet teplo v místnosti, což zase oceníte v zimních měsících. Používáním Termo rolet tedy navíc šetříte v létě náklady na klimatizaci a v zimě náklady na vytápění.

Jak Termo rolety pracují?

Pokud znáte běžné látkové rolety na okna, tak máte jasnou představu o tom, jak vypadá roleta Termo. Na první pohled je od sebe vlastně nerozeznáte. Hlavní rozdíl je skrytý v použité látce, resp. ve speciálně upravené vrstvě, která se na látku nanese. Tato izolační vrstva se nanáší na odvrácenou stranu látky, takže nijak nenarušuje barvu a vzhled rolety.

Je logické, že izolace proti teplu zároveň zvedá účinnost stínění. Všechny naše Termo rolety mají tedy úroveň stínění blackout čili maximální možnou. Jsou tedy velmi vhodné do místností, ve kterých se spí. Nejvíce je oceníte tam, kde se spí i přes den. S jejich pomocí vyrobíte noční tmu i v poledne spolu se snížením teploty, která je pro spánek příjemná.

Maximální variabilita barev

Termo rolety dodáváme v mnoha barevných odstínech. Vždy si tedy můžete vybrat roletu, která bude ladit s Vaším interiérem a nábytkem. Pro místnosti, ve kterých se přes den pohybujete, jako třeba kuchyně či obývák, se dobře hodí rolety bílé, či ve světlejších barevných odstínech. Ani při plném zatažení takové rolety nebudí dojem podzemního bunkru.

Místnosti určené pro spaní snesou tmavší odstín rolety, případně přímo černou barvu. Roleta tvoří celkem velkou plochu, takže ačkoliv by venkovní světlo nijak nepronikalo, velká světlá plocha by mohla trochu rušit při usínání. Po stažení tmavé rolety Vás v klidném spánku nebude rušit nic.

Měření vašich oken pro Termo rolety

Jelikož každou jednotlivou roletu vyrábíme na míru, musíte před objednáním vědět, jaké rozměry chcete. Nevyhnete se tedy měření oken, ale nenechte se tím vyděsit. Stačí si vybrat typ montáže rolety a držet se našeho návodu.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte nám a vše společně zvládneme po telefonu.