Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Rolety

149 položek celkem
A 006b open detail web 321/30/150
Roleta Den a noc, BASIC, Hnědá cihla, C 015 9294/30/150
Roleta Den a noc, BASIC, Hořká čokoláda, C 003 9252/30/150
A 002b open detail web
od 319 Kč

Látka: A 002b

282/30/150
Roleta Den a noc, PREMIUM, Blackout dub, A 02907 detail 671/201
A 026 open detail web
od 469 Kč

Látka: A 026

10356/30/150
Roleta Den a noc, v otevřené kazetě, STANDARD, Hnědý melír slim, A 053, detail 603/30/150
A 095FR open detail web 837/30/150
Roleta Den a noc, STANDARD, Kaštan, B 014
od 469 Kč

Látka: B 014

9174/30/150
A 065 open detail web 657/30/150
Roleta Den a noc, v otevřené kazetě, STANDARD, Ořech slim, A 056 detail 630/30/150
Nahoru
Další produkty

Rolety jsou jeden z nejoblíbenějších stínících prvků. Používaly se už ve starém Egyptě i Římě. Dnes už to ale dávno není jen obyčejný pruh látky, který se dá vytáhnout a zase spustit. Stínicí technika se také vyvíjí a tak známe rolety římské, plisé, čili skládané, ale stále i ty obyčejné látkové rolety, případně jejich variantu - termo rolety, schopné podstatně ovlivnit teplotu v místnosti.

V naší nabídce najdete i nejmladší přírůstek do rodiny rolet - rolety den a noc. Jde o revoluční myšlenku, spojit výhody rolet a horizontálních žaluzií. Máte-li střešní okna, najdete u nás i rolety, které jsou určeny přímo pro ně.

Rolety od FOA – velký výběr, skvělý výkon

V oboru stínicí techniky je na výběr opravdu velké množství řešení – venkovní či vnitřní žaluzie orientované buď jako vertikální či horizontální, závěsy se záclonami, paravany, markýzy nebo rolety. A to jsou jen hlavní skupiny stínění. Přidejte si k tomu výběr materiálu jako kov, dřevo, textil či plast, nepřeberné množství barev a dekorů, způsoby ovládání od manuálního přes elektrické až po dálkové ovládání přes chytrý mobil a jsou tu doslova tisíce variant.

Ve FOA jsme se rozhodli jít cestou specializace. Hlavní část naší nabídky tedy tvoří různé typy rolet, doplněné o vertikální textilní žaluzie a sítě proti hmyzu.

Konkrétně tedy:

  • Rolety Den a noc, které získávají stále větší oblibu. Není divu, když nabízejí uživatelům tak vysoký komfort za nízkou cenu. Díky jejich unikátním vlastnostem získáváte vlastně rolety a žaluzie v jednom.
  • Římské rolety, které jsou silným hráčem na poli designu a estetiky. Elegantní způsob skládání látky přitahuje zaslouženou pozornost.
  • Látkové rolety mají asi nejsilnější vazbu na historické kořeny rolet z megasídlišť minulé doby. Prodělaly ale výrazný facelift. Jsou už opravdu krásné a mnohem snáze se ovládají.
  • Rolety na střešní okna lze také použít. Ale je nutné je k tomu mít přizpůsobené, aby dobře fungovaly i na nakloněné rovině střešních oken.
  • Rolety plisé jsou opět hodně dekorativní a každý interiér příjemně dokreslí. Tyto „harmonikové“ rolety lze stahovat shora i zespoda.
  • Rolety Plisé na střešní okna mají zachován stejný princip čili skládají se jako harmonika, jen mohou stínit střešní okna.
  • Termo rolety vynikají nejen v boji s nadměrným světlem, ale také i teplem. V létě nepustí nadbytečné teplo do místnosti, v zimě zabrání úniku tepla oknem ven.
  • Vertikální žaluzie známe především z kanceláří a jiných nebytových prostor. Moderní interiér ale může obsahovat velké zasklené plochy, takže stále častěji jsou vidět i v běžných domácnostech.
  • Sítě proti hmyzu jsou vynikajícím doplňkem každého typu stínění. Otravný hmyz by měl zůstat za okny Vašeho bytu.

Seznamte se s celou naší nabídkou v klidu z domova a rozhodněte se pro to nejlepší řešení právě pro Vás.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte nám a vše společně zvládneme po telefonu.