Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Rolety Plisé na střešní okna

19 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Kromě běžných rolet pro střešní okna najdete na našem webu i plisé rolety do střešních oken. I ty musí kromě své stínicí funkce splňovat ještě jeden náročný požadavek - neprověšovat se i při extrémních úhlech naklonění okna. Skládaný tvar rolet tomu velmi napomáhá.

Plisé rolety a žaluzie na střešní okna zajišťují regulaci příchozího a odchozího světla a tepla tak, aby bez ohledu na počasí za okny, bylo uvnitř pokoje vždy tolik světla a tepla, kolik si právě přejete mít. Funkčnost a krásu tohoto řešení jistě oceníte.

Plisé rolety v podkrovních bytech?

Máte podkrovní byt, kancelář či ateliér? Pak si jistě užíváte jeho jedinečnou atmosféru. Klidně bychom odpřisáhli, že nenajdete dva podkrovní byty stejné. Každý z nich se, řekli bychom, staví vysloveně na míru. Podobně, jako se vyrábí každá jednotlivá roleta na míru ve FOA.

Estetický, a mnohdy až umělecký, dojem z podkrovního bytu dokážou doplnit rolety na střešních oknech. Dodáváme je ve spoustě odstínech – jemné barvy, dekorované, s hrubějším povrchem, s vrstvou pro větší stupeň zastínění atd. Máme k dispozici tolik barev na výběr, že rozhodování o tom, k jaké se nakonec přikloníte, bude asi nejdéle trvající fáze nákupu střešních rolet Plisé.

Proč používat rolety Plisé na střešní okna?

Plisované rolety, známé také jako plisé nebo duetové rolety, jsou ideální pro šikmá okna, střešní okna a střešní okna zimních zahrad. Mají tenké horní a dolní lišty, které se v době nepoužívání elegantně vytáhnou až k horní části okna, a ve srovnání s jinými typy žaluzií tak zabírají méně místa. Zároveň poskytují místnosti elegantní, tlumený efekt zastínění.

Plisovaná roleta vyrobená na míru je elegantním a praktickým řešením zastínění všech typů oken. Skvěle se vejde do jakéhokoli atypického tvaru okna, s úhlopříčkou nebo obloukem. Je vhodná do bytů, rodinných domů i kanceláří.

Máme širokou nabídku střešních žaluzií kompatibilních s předními výrobci střešních oken, včetně Velux, Fakro a dalších.

Naše plisované rolety dodáváme v široké škále jemných i zářivých odstínů a mnohé z nich jsou opatřeny energeticky úspornou solární vrstvou, která je u střešních žaluzií velmi doporučována a je ideální pro udržení kontroly nad letními teplotami a zimními účty za vytápění.

Látka rolety je vždy podpírána buď průhlednými vodicími lanky nebo je celá roleta ukryta ve vodicích lištách.

Plisé rolety lze samozřejmě používat i na běžná okna. Na druhou stranu, pokud jste si spíše oblíbili čisté linie klasické látkové rolety, můžete se rozhodnout pro látkové rolety do střešních oken.

Měření oken pro Plisé rolety na střešní okna

Jelikož každou jednotlivou roletu vyrábíme na míru, musíte před objednáním vědět, jaké rozměry chcete. Nevyhnete se tedy měření oken, ale nenechte se tím vyděsit. Stačí si vybrat typ montáže rolety a držet se našeho návodu.

Samozřejmě jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince. Pokud si nejste s čímkoliv jisti, zavolejte nám a vše společně zvládneme po telefonu.