Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Proč nakupovat rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu od FOA?

Když jsme přemýšleli, že vstoupíme na trh se sortimentem rolet, žaluzií a sítí proti hmyzu, měli jsme na mysli to nejdůležitější: kvalita, šířka sortimentu, výroba na míru a dokonalý servis. Toho se pevně držíme a navíc přicházíme s dalšími nápady, jak si ještě více upevnit pozici jedničky na našem trhu. Jaké výhody nabízíme a proč nakupovat právě u nás? Podívejte se a přesvědčte se sami, v čem jsme tak výjimeční.

Jednička v roletách, žaluziích a sítích proti hmyzu

Nabízíme prvotřídní zákaznický servis, možnost zaměření po telefonu, prémiovou nekompromisní kvalitu produktů, největší výběr stínící techniky, vzorky zdarma, nejrozsáhlejší poradnu na trhu a detailní videonávody. Máme desítky tisíc spokojených zákazníků, stovky recenzí v e-shopu a jsme držiteli zlatého certifikátu Ověřeno zákazníky od Heureky.

Vyrobeno na míru

Všechny naše produkty jsou vyrobeny na míru vašemu oknu a vše vyrábíme až po vaší objednávce. Vyberte si z různých variant, barev nebo úrovní zatemnění. Všechny produkty se velmi snadno instalují a ke všem nabízíme podrobné návody.

Až 8 vzorků zdarma

Ať už se chcete ujistit, že jste si vybrali správnou barvu rolety či žaluzie nebo chcete jen vědět, jak vypadá látka. Chápeme, že vzorky jsou důležité. Proto si můžete objednat až 8 vzorků zdarma.

Široká nabídka stínící techniky

Každý z nás je jiný - máme jiný vkus, jiný domov, jiný životní styl. A proto se liší i naše potřeby. V naší nabídce najdete různé typy stínění: Rolety Den a noc, Římské rolety, Látkové rolety, Rolety na střešní okna, Rolety Plisé, Rolety Plisé na střešní okna, Termo rolety, Vertikální žaluzie a sítě proti hmyzu. U nás si vybere každý.

Přes 10 let zkušeností

Jsme specialisté na rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Se stínící technikou máme přes 10 let zkušeností. Nabízíme velmi kvalitní produkty za příznivé ceny.

Prvotřídní zákaznický servis

Naši specialisté na stínící techniku jsou vysoce kvalifikovaní a dokážou vám poradit s výběrem, zaměřením a montáží. Jsou vám k dispozici prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Neváhejte se na ně obrátit s jakýmikoliv dotazy a oni vám rádi pomohou.

Doprava zdarma od

Objednejte si naše produkty v hodnotě a více a máte dopravu zdarma.

Vyrobeno v EU

Všechny naše produkty jsou vyráběny za použití těch nejlepších materiálů a osvědčených výrobních postupů. Naše výrobky se vyznačují kvalitou a řemeslným zpracováním a zaručeně vydrží zkoušku časem. Zároveň vypadají a působí skvěle.

Nekompromisní kvalita

Každý náš výrobek splňuje nejvyšší standard kvality, aby byl odolný a dlouho vám vydržel. Přestože se zaměřujeme na kvalitu, netrestáme za ni vaši peněženku. Náš sortiment si zachovává férové a dostupné ceny, protože si zasloužíte tu nejlepší kvalitu, aniž byste museli utrácet.

Garance spokojenosti

Naše produkty, náš zákaznický servis a proces nákupu si zamilujete, a to je naše záruka. Pokud do 90 dnů od nákupu nebudete 100% spokojeni, uděláme vše pro to, abychom to napravili. Náš cíl je pomoci zákazníkům vytvářet domov, o kterém vždy snili.

Energetická efektivita

Pomáháme vám ušetřit peníze. Vyberte si z řady energeticky účinných stínění pro vaše okno a uvidíte nižší náklady za energii.

Jednoduché měření a montáž

Měření a montáž zvládne s našimi jednoduchými návody úplně každý. V naší rozsáhlé poradně se můžete velmi snadno orientovat a pro každý produkt jsme připravili detailní videonávody.

Bezpečný a jednoduchý nákup v e-shopu FOA

Nákup rolet, žaluzií nebo sítí proti hmyzu v našem e-shopu je snadný, bezpečný a šetří vám čas i peníze. Naši odborníci na stínící techniku jsou připraveni poradit s výběrem stínící techniky. Náš e-shop je otevřen 24 hodin denně 365 dní v roce.

Bezpečnost dětí

Bezpečnost dětí je pro nás na prvním místě a je důležité je chránit před potenciálním nebezpečím. Všechny naše produkty jsou navrženy s ohledem na bezpečnost. Proto vám všude, kde jsou závěsné šňůry nebo smyčky, poskytneme všechna příslušná bezpečnostní zařízení a pokyny k jejich použití.

Transparentní hodnocení e-shopu

Naši zákazníci oceňují kvalitu našich produktů a skvělý zákaznický servis. V našem e-shopu mají produkty stovky pozitivních recenzí od zákazníků a také jsme držiteli zlatého certifikátu Ověřeno zákazníky od společnosti Heureka.

Rychlé dodání

Strávili jste čas výběrem produktu, věnovali jste úsilí měření oken a utratili jste těžce vydělané peníze. Nyní chcete mít svou objednávku a to co nejdříve. Nabízíme rychlé dodání všech našich výrobků.

Jsme odborníci na stínící techniku

Máme bohaté zkušenosti s poradenstvím v roletách, žaluziích a sítích proti hmyzu. Dokážeme poradit se zaměřením, montáží nebo výběrem vhodného typu produktu. Nabízíme prvotřídní zákaznický servis a naši odborníci jsou připraveni vám poradit.

Možnost úpravy rozměru při špatné zaměření

Vybrali jste špatný rozměr? Máte pro vás řešení. Za poplatek 250 Kč vám rozměr upravíme.

Náhradní díly při poškození zdarma

Pokud se vám některé díly při instalaci poškodí, pošleme vám náhradní díly zcela zdarma.

Jednoduché a snadné čištění produktů

Z čištění našich produktů nemusíte mít vůbec strach. Údržba je velmi snadná a časově nenáročná.

Bezproblémová reklamace

Naši zákazníci reklamaci příliš neuplatňují, protože k tomu nemají důvod. Ale pokud se rozhodnete produkty reklamovat, snažíme se Vám z naší strany vyjít maximálně vstříc.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Naše služby neustále vylepšujeme, abychom splnili všechny nároky na kvalitu.