Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Vzorky zdarma

Nejste si jisti s výběrem látky nebo dekorem žaluzií? Objednejte si od nás vzorky zdarma. Vše tak můžete snadno sladit s Vaším interiérem. U výběru látek se zaměřte i na funkčnost, kterou má roleta plnit. Pokud chcete místnost spíše prosvětlit, volte světlé látky s nižší gramáží. Naopak tmavé látky s vysokou gramáží místnost více zatemní.

Objednané vzorky Vám obratem zašleme zdarma prostřednictvím České pošty. Jestliže Vám vzorky nepřijdou do 5 pracovních dní, dejte nám to prosím vědět.

Vybrali jste tyto vzorky

 

Doporučené vzorky

 

Formulář pro objednání vzorků

Pro snadnější objednání vzorků jsme pro Vás vytvořili jednoduchý formulář. Stačí vyplnit kontaktní údaje, kliknout na tlačítko odeslat a my Vám vybrané vzorky zdarma zašleme prostřednictvím České pošty.

Nevyplňujte toto pole:

Objednávka odeslána

Vzorky si doma důkladně prohlédněte, a poté si na našem e-shopu vyberte produkt, který bude dokonale sladěn s Vaší domácností.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zůstaňte s námi na sociálních sítích

I po odchodu z webových stránek můžete být stále s námi. Soutěžte s námi na Facebooku, sledujte naše manuály na YouTube, nebo se podívejte na náš Instagram.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení