Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Nápověda k parametrům (Sítě proti hmyzu Nasazené na rám okna)

Šířka

Nasazení za rám okna

Změřte šířku rámu okna po otevření. Tuto šířku pak zadejte v detailu produktu při objednávce. Pro montáž varianta Standard je potřeba mít prostor 1 cm od venkovního rámu okna a to na každou stranu. U varianty Exclusive je to 1,6 cm. Sítě proti hmyzu pro Vás vyrobíme na míru.

Výška

Nasazení za rám okna

Zadejte nám výšku po otevření okna mezi rámem okna, který je blíže ven. Výšku můžete zadávat až do 200 cm. Pro montáž varianta Standard je potřeba mít prostor 1 cm od venkovního rámu okna a to na každou stranu. U varianty Exclusive je to 1,6 cm. Pokud máte okenní odkapávátko na pevné části rámu okna, tak měřte na výšku od shora dolů včetně odkapávátka. Opět tedy od rámu po rám.

Tloušťka rámu

Tloušťka rámu

Změřte tloušťku rámu včetně těsnění.

Horizontální zpevňující profil

Se zpevňujícím profilem

Horizontální zpevňující profil, bude ve středu sítě proti hmyzu. Pokud ho chcete, vyberte si ho v objednávce.

Okenní odkapávátko

S okenním odkapávátkem

Na fotce vidíte okno s odkapávátkem, které je na pevném rámu okna. Síť proto bude o něco nižší. Dále může být okenní odkapávátko i na otevírajícím se dílu okna. Pokud máte takové okno, dejte nám to prosím vědět do poznámky pro prodejce. Síť proti hmyzu nebude mít háčky ve spodní části profilu. Pokud odkapávátko, které je připevněno na křídle okna přesahuje venkovní fixní rám okna, síť proti hmyzu není možné nainstalovat.

Typ háčku

Standard

Jedná se o širší variantu háčku. Ta se používá pro všechny běžné typy oken.

Pro dřevěná okna

Pro dřevěné okna se používá užší háček. Pokud tedy máte dřevěné okna, volte tento užší háček. 

Pružina

Varianta s pružinou se používá pro hliníková okna. Tuto variantu tedy volte, pokud máte hliníková okna a okna nejsou v jedné rovině.

Typ okna

Okno není v jedné rovině

Tuto možnost volte, pokud okno není po zavření, při pohledu z venku, v jedné rovině. Jedná se o běžné - standardní řešení.

Okno je v jedné rovině

Tuto možnost volte, pokud je okno po zavření, při pohledu z venku, v jedné rovině. Zde není prostor pro Nasazovací sítě proti hmyzu, klasickým způsobem. Nicméně i pro taková okna jsme schopni sítě vyrobit, ale ne ve variantě Exclusive.

Typ rohu

Neviditelný

Roh profilu u sítě je neviditelný. Profily na sebe přímo doléhají. Oba jsou uřezány v 45°. Zpevňující plastový prvek je umístén uvnitř a není tedy viditelný.

Viditelný

Roh profilu u sítě je viditelný. V rozích je umístěn zpevňující plastový prvek. Ten je v barvě podobné profilu.

Typy profilů

Síť proti hmyzu nasazená za rám okna Standard

Jedná se o nejoblíbenější profil. Těsnění okna je viditelné.

Síť proti hmyzu nasazená za rám okna Exclusive

Jedná se o větší profil, který více kryje rám okna. Používá se, když je rám okna více zaoblený. Těsnění není zvenku viditelné.

Montáž

Sítě proti hmyzu můžete na okna montovat několika způsoby. I když to z počátku může vypadat složitě, nemusíte se bát. Zaměření i finální montáž je hračka, s námi ji určitě zvládnete.

Podívejte se na připravená videa a ilustrovaný návod.

Nasazení za rám okna

Jedná se o nejjednodušší způsob, jak můžete připevnit Sítě proti hmyzu na okno. Kovové háčky stačí pouze zaháknout za venkovní rám okna. Tento typ sítí doporučujeme přes zimu z oken sundávat. Prodloužíte tak jejich životnost.

Odkapávátko na křídle okna

Odkapávátko na křídle okna

Pokud odkapávátko, které je připevněno na křídle okna přesahuje venkovní fixní rám okna, síť proti hmyzu není možné nainstalovat. Na ilustraci vidíte pohled z venkovní strany okna.

Odkapávátko na rámu okna

Odkapávátko na rámu okna

Na fotce vidíte okno s odkapávátkem, které je na pevném rámu okna. Síť proto bude o něco nižší. Síť proti hmyzu nebude mít háčky ve spodní části profilu. Pokud odkapávátko přesahuje fixní rám okna, tak celkovou výšku sítě proti hmyzu měříte od odkapávátka. Na ilustraci vidíte pohled z venkovní strany okna.

Barva síťky

Černá
Šedá

Barva mechanismu

Varianta Standard

Antracit
Bílá
Čokoládová
Hnědá
Mahagon
Ořech
Winchester
Zlatý dub

Varianta Exclusive

Antracit
Bílá
Čokoládová
Hnědá
Mahagon
Ořech
Winchester
Zlatý dub