Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Nápověda k parametrům (Rolety Plisé)

Šířka

Vrtání mezi zasklívací lišty

Změřte šířku skla včetně gumového těsnění, a to ve třech bodech a nejmenší rozměr vezměte jako platný.

Od něj pak odečtěte 0,4 cm.

Zavěšení na rám okna

Šířku změřte včetně zasklívacích lišt. Tuto hodnotu nám napište do detailu produktu.

Vrtání na rám okna 

Šířku změřte včetně zasklívacích lišt. Tuto hodnotu nám napište do detailu produktu.

Výška

Vrtání mezi zasklívací lišty

Zadejte nám výšku skla včetně gumového těsnění.

Vrtání na rám okna

Na výšku změřte celý rám okna. Nemusíte řešit tvar ani hloubku zasklívací lišty.

Zavěšení na rám okna

Zadejte nám výšku celého rámu okna.

Typy kazet

Plisé Economy

Plisé Economy je možné pouze zavěšovat na rám okna - bez vrtání. Plisé Economy dodáváme bez vodicích lišt a kazeta je plastová. Minimální šířka je 20 cm, maximální šířka 120 cm a maximální výška 200 cm. Kazeta je již složená a je pouze v bílém provedení.

Plisé s profilem Classic

Plisé s profilem Classic je možné zavěšovat na rám okna - bez vrtání, vrtat do zasklívací lišty nebo do rámu okna. Minimální šířka je 20 cm, maximální šířka 150 cm a maximální výška 250 cm. Kazeta je hliníková a je již složená.

Plisé s profilem Decor

Plisé s profilem Decor je možné zavěšovat na rám okna - bez vrtání, vrtat do zasklívací lišty nebo do rámu okna. Minimální šířka je 20 cm, maximální šířka 150 cm a maximální výška 250 cm. Kazeta je hliníková a je již složená.

  Zavěšení bez vrtání Vrtání do zasklívací lišty Vrtání na rám okna
Rolety Plisé s profilem Economy i i i
Rolety Plisé s profilem Classic i i i
Rolety Plisé s profilem Decor i i i

Systém upevnění

Zavěšení bez vrtání

Jedná se o nejjednodušší způsob montáže. Na roletu připevněte háčky a zafixujte je na horní i spodní rám okna. Každým háčkem poté protáhněte jednu ze čtyř šňůrek. Ty pak napněte a zajistěte otočením kolečka na plastovém dílu. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky. Pro Plisé Classic a Decor vypadá montáž viz ilustrační obrázek, zde je pak možné využít i ocelové EXTRA háčky na zavěšení.

Vrtání mezi zasklívací lišty

Vyberte plastový díl, který bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Nejvhodnější bude díl, který bude po přiložení na zasklívací lištu ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit ještě plastový díl se šňůrkou. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

Vrtání na rám okna

Plisé rolety je možné vrtat také na rám okna. Látka je přetažena přes zasklívací lištu a nehrozí tak pronikání světla mezi roletou a okenním rámem. Plastové díly ve tvaru písmene L navrtejte na rám okna, ne do zasklívací lišty. Do nich nasaďte plastové díly se šňůrkou. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky.

Zavěšení - bez vrtání s EXTRA háčky

Plisé rolety je možné také zavěšovat s EXTRA háčky. Ty se připevňují za horní a spodní hranu rámu okna. EXTRA háček je potřeba utáhnout umbus klíčem, který od nás také dostanete. Tyto háčky nabízíme v barvách Bílá, Hnědá, Antracit a Zlatý dub.

Barva mechanismu

Profil Economy

Bílá

Profil Classic

Bílá
Hnědá
Antracit
Krémová
Stříbrná
Světle šedá

Profil Decor

Borovice
Winchester
Zlatý dub
Ořech
Mahagon
Bažinatý dub

Barva EXTRA háčku

Bílá
Hnědá
Antracit
Zlatý dub