Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Nápověda k parametrům (Rolety Plisé na střešní okna)

Šířka

Vrtání do okna s vodícími lištami

Zadejte nám šířku od hrany rámu okna od jedné ke druhé.

Vrtání do okna s vodícími lanky

Zadejte nám šířku celého skla.

Výška

Vrtání do okna s vodícími lištami

Zadejte nám výšku od hrany rámu okna od jedné strany ke druhé.

Vrtání do okna s vodícími lanky

Zadejte nám výšku celého skla.

Typy kazet

Roleta Plisé na střešní okna s profilem Classic

Roleta Plisé na střešní okna Classic je možné vrtat na rám okna s ocelovým drátem nebo s ocelovým drátem a vodicí lištou. Minimální šířka je 20 cm, maximální šířka 130 cm a maximální výška 150 cm. Kazeta je již složená. Vybrat si můžete z barev: bílá, hnědá, antracit, krémová, stříbrná a světle šedá.

Roleta Plisé na střešní okna s profilem Decor

Roleta Plisé na střešní okna Decor je možné vrtat na rám okna s ocelovým drátem nebo s ocelovým drátem a vodicí lištou. Minimální šířka je 20 cm, maximální šířka 130 cm a maximální výška 150 cm. Kazeta je již složená. Vybrat si můžete z barev: bažinatý dub, borovice, mahagon, ořech, winchester a zlatý dub.

Systém upevnění

Vrtání s vodicími lištami

Nejprve je potřeba přivrtat lišty na rám okna. Dále je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Nejvhodnější bude díl, který bude po přiložení na zasklívací lištu ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl navrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit plastový díl se šňůrkou a kovovým lankem. Ten je nutné nejprve zajistit malým kovovým šroubkem. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky nůžkami. Na ocelové lanko je nutné použít kleště.

Vrtání s vodícími lanky

Na střešní okno můžeme roletu upevnit bez použití vodicích lišt. Je zapotřebí vybrat, který plastový díl bude nejvhodnější právě pro Vaše okno. Nejvhodnější bude díl, který bude po přiložení na zasklívací lištu ve vodorovné poloze. Z tohoto dílu odstraňte vyměřovací část a celý díl přivrtejte na okno. Na navrtaný díl je potřeba nasadit plastový díl se šňůrkou a kovovým lankem. Ten je nutné nejprve zajistit malým kovovým šroubkem. Nakonec připevněte madla pro manipulaci s roletou a odstřihněte přesahující šňůrky nůžkami. Na ocelové lanko je nutné použít kleště.

  Vrtání s vodicími lištami Vrtání s vodicími lanky
Rolety Plisé na střešní okna s profilem Classic i i
Rolety Plisé na střešní okna s profilem Decor i i

Barva mechanismu

Profil Classic

Bílá
Hnědá
Antracit
Krémová
Stříbrná
Světle šedá

Profil Decor

Borovice
Winchester
Zlatý dub
Ořech
Mahagon
Bažinatý dub

Barva vodicí lišty

Bílá
Hnědá
Krémová
Stříbrná
Borovice