Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Nápověda k parametrům (Rolety na střešní okna)

Šířka

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte šířku od hrany celého rámu. Maximální šířka je 118 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce. U rozměru zadáváte první šířku a poté výšku.

Výška

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte výšku od hrany celého rámu. Maximální výška Rolety na střešní okno je 116 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce. U rozměru zadáváte první šířku a poté výšku.

Šířka

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte šířku od hrany celého rámu. Maximální šířka je 118 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce.

Výška

Vrtání rolet na střešní okno

Změřte výšku od hrany celého rámu. Maximální výška Rolety na střešní okno je 116 cm. Rolety pro Vás vyrobíme na míru. Pokud Vám nevyhovuje zadaný rozsah, zadejte nejbližší rozměr a přesný nám napište do poznámky k objednávce.

Typy kazet

Kazeta pro Roletu na střešní okna

Rolety na střešní okna nabízíme včetně vodicích lišt. Můžete si vybrat z varianty Classic a Decor. Pokud Vám nesedí námi nabízený rozměr, napište nám to. Roletu Vám vyrobíme v rozměru, jaký si řeknete.

  Roleta na střešní okna
Vrtání na okno i
Vodící lišty i
Minimální šířka 39
Maximální šířka 118
Minimální výška 54
Maximální výška 116
Barva profilu Classic Bílá, bronzová, stříbrná
Barva profilu Decor Světlá borovice, Tmavá borovice

Systém upevnění

Vrtání do rámu okna včetně vodících lišt

Rolety do střešních oken mají jen jeden druh montáže, a to vrtání včetně vodicích lišt. Nejedná se o náročnou montáž, navíc Vám rolety přijdou již složené. Vodící lišty budou vyrobeny na míru a stačí je připevnit na okno. Roletu Vám dodáme včetně vodicích lišt, šroubků a všech dílů potřebných k montáži.

Výrobce

Velux

Pokud máte okna značky VELUX, vyberte si Látkové rolety na střešní okna VELUX. V nabídce najdete přímo rozměry udávané výrobcem oken. Najděte si na okně označení okna a podle tabulky s sekci Jak zaměřit, určete přesné rozměry. Usnadní Vám to měření a vyhnete se chybám.

Fakro

Pokud máte okna značky Fakro, vyberte si Látkové rolety na střešní okna Fakro. V nabídce najdete přímo rozměry udávané výrobcem oken. Najděte si na okně označení okna a podle tabulky s sekci Jak zaměřit, určete přesné rozměry. Usnadní Vám to měření a vyhnete se chybám.

Na míru

Pokud máte okna od jiného výrobce nebo Vám rozměr nesedí, zadejte prosím přesný rozměr a Látkové rolety na střešní okna Vám vyrobíme na míru.

Barva profilu

Profil Classic

Bílá
Hnědá
Stříbrná

Profil Decor

Světlá borovice
Tmavá borovice