Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Roleta s vlastním potiskem

Máte vysněný výhled z okna, ale nemáte možnost ho ovlivnit? My Vám přinášíme možnost jak tento problém vyřešit. Díky roletám s vlastním potiskem si můžete připadat jako v lese, na dovolené u pláže, nebo také na vrcholku hory. Natiskneme Vám cokoliv na látkové rolety, termo rolety, ale také na vertikální žaluzie. Roleta s vlastním potiskem je skvělý způsob jak prezentovat Vaše logo například v zasedací místnosti, nebo v kancelářích Vaší společnosti.

Jak objednat:

Každou roletu s vlastním potiskem řešíme individuálně. Přinášíme Vám jednoduchý postup jak objednat rolety s vlastním potiskem na našem e-shopu.

1 Vyberte si roletu

Na výběr máte z látkové rolety, termo rolety, vertikální žaluzie. Všechny informace o jednotlivých roletách naleznete zde.

2 Změřte rozměr rolety

Podle druhu Vámi vybrané rolety si můžete vybrat jak roletu upevnit. Každá roleta je originální na míru Vašemu oknu a způsobu připevnění. Abychom mohli objednávku správně nacenit, potřebujeme znát správné rozměry rolety. Podle zvolené rolety a zvolené montáže rolety zaměřte. Prohlédněte si našeho průvodce Jak změřit a zadejte správné rozměry Vámi vybrané rolety s vlastním potiskem. Před finální objednávkou s Vámi správný rozměr ještě jednou zkontrolujeme.

3 Vyberte si potisk

Ne na každou roletu se hodí každá fotografie. Proto je potřeba přistupovat k výběru fotografie vždy specificky. Na látkovou roletu a termo roletu se hodí jak fotografie, například vysněného místa, tak abstraktní motiv. Pro vertikální rolety doporučujeme abstraktní motivy. Pokud je rozměr rolety větší na šířku, než na výšku, připravte si fotografii na šířku. Pokud je Vaše roleta větší na výšku, než na šířku, připravte si fotografii na výšku.

4 Zašlete informace na e-mail

Všechny informace k objednávce rolety s vlastním potiskem nám zašlete na e-mail info@foa.cz a my Vám připravíme cenovou nabídku.

Jaké informace zaslat:

  • Typ rolety
  • Výšku rolety
  • Šířku rolety
  • Typ montáže
  • Fotografii v co největší kvalitě*
  • Telefonní číslo pro rychlejší komunikaci

* minimální rozměr fotografie: 1200 x 900 mm, 150 DPI / podporované formáty: jpeg, png, tif, svg

Po obdržení e-mailu od Vás náš tým připraví a zašle zpět na Váš e-mail cenovou nabídku rolety s vlastním potiskem. Pokud budeme potřebovat doplnit nějaké další informace, zavoláme Vám na telefonní číslo, které zašlete v e-mailu.

Co dělat, když nemáte fotografii v dostatečné velikosti?

Rozměry fotografie pro rolety s vlastním potiskem jsou velice důležité z důvodu, aby Vaše roleta byla hezká jak při pohledu z dálky, tak také z blízka. Může se ale stát, že Vaše fotografie nebude v takové kvalitě, abychom ji mohli nechat natisnout na látku Vámi vybrané rolety. Ale máme pro Vás řešení. Najděte si fotografii místa, nebo abstraktní motiv na kterékoliv fotobance. Fotobanky nabízejí nekonečně mnoho fotografií a abstraktních motivů, které budou v dostatečné kvalitě pro roletu s vlastním potiskem. Před zakoupením a stáhnutím fotografie doporučujeme ověřit rozměr stáhnuté fotografie, aby odpovídala minimálním rozměrům pro tisk.

Pro více informací kontaktujte:

Infolinka FOA