Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Možnost osobního odběru rolet a žaluzií FOA

Pro naše zákazníky, kteří to mají blízko do Opavy, máme dobrou zprávu. Nově nabízíme možnost vyzvednout si objednané rolety přímo v našem Výdejním místě. Můžete tak ušetřit na platbě za dopravu, jelikož vyzvednutí v prodejně je zdarma i v případě, že máte objednávku, která nepřesáhne 990 Kč.

clanek_001

Rádi Vás přivítáme i před nákupem a vyzvednutím hotových rolet a žaluzií. V naší prodejně si totiž můžete prohlédnout naše vzorníky látek, abyste měli přesnou představu o barvě a gramáži látky. Ze vzorníku si pak vyberte až 8 vzorků našich látek, které se Vám líbí nejvíce. Ty Vám zdarma zašleme, abyste si je v klidu doma mohli přiložit ke zdi, k sedačce nebo podlaze. Tak nejlépe uvidíte, která látka je ta nejlepší.

Na místě si sice můžete látky vybrat ze vzorníku, ale není možné, abychom vám je připravili na počkání a abyste si je odnesli rovnou domů z výdejního místa. Ale počítejte s tím, je je jistě dostanete poštou až domů.

Osobní odběr má pro naše zákazníky hned několik výhod:

  • Zkrátí se doba doručení. Nemusíte čekat, až přepravní služba přistaví své vozidlo a objede celé kolečko, na kterém má několik zastávek.
  • Minimalizujete možnost poškození rolet během přepravy. Není to sice obvyklé, ale může se stát, že se při přepravě něco poškodí. Zejméne u sítí do oken a u velkých rolet, je možnost poškození při přepravě vyšší.
  • Osobně si můžete zkontrolovat, že je roleta v pořádku a kompletní.
  • Můžete si také prohlédnout ukázky naší stínicí techniky jak přímo na oknech, tak i ve formě ukázkových instalací v naší galerii. Třeba pro inspiraci na příště. Standardně k roletám nenabízíme osobní konzultace na místě. Doporučujeme si vše prohlédnout a poté v případě dotazů zavolat na infolinku.

Kde nás najdete a jak to u nás vypadá?

Sídlíme hned vedle jedné z hlavních tepen Opavy: Krnovská 2958/110b. Hned u AAA auto. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00.

Pár fotografií, podle kterých poznáte, že jste na správném místě:

clanek_002

clanek_003

clanek_004